GRAWEROWANIE LASEROWE

Klientom oferujemy też grawerowanie laserowe, które jest w porównaniu z tradycyjnym grawerowaniem bardzo dokładne i dzięki wysokiej prędkości też bardziej efektywne. Powstały napis charakteryzuje się dużą trwałością i nieścieralnością. Technologia ta nie pozostawia na części jakąkolwiek farbę, dochodzi tylko do ogrzewania powierzchni, względnie do odparowywania powierzchownej warstwy metalu, w wyniku której powstaje napis.

Technologia grawerowania laserowego umożliwia wytworzenie logotypu, kodów QR, napisów też o bardzo małych wymiarach, ale jednocześnie z wszystkimi szczegółami.

Zajmujemy się przede wszystkim wytwarzaniem opisów przemysłowych, koniecznych mianowicie w przemyśle maszynowym. Za pomocą grawerowania przemysłowego opisujemy parametry techniczne produktu, wytwarzamy na produkcie logotyp spółki, kod QR albo inne dane, które należy umieścić na częściach lub kompletnych produktach.

FORMULARZ ZAPYTANIA OFERTOWEGO

Aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane osobowe. Możesz zarządzać swoimi ustawieniami.