POMAGAMY W WYTWARZANIU NOWEGO ŚWIATA

JAROSLAV HOUDEK

Celem naszej firmy jest zaoferowanie klientowi kompleksowego rozwiązania jego projektu. Świadczymy kompletne usługi zawierające wszystkie konieczne działania potrzebne do finalnego zakończenia produktu. Projekty są z klientami rozwiązywane od momentu pierwszych konsultacji, następnie wytworzona jest dokumentacja techniczna i dalej następuje produkcja na maszynach CNC. Na życzenie klienta możliwe jest wykończenie powierzchni produktu, np. przez dekoracyjne piaskowanie metali, albo można wykonać napisy lub logotyp spółki za pomocą grawerowania laserowego. Na końcowym etapie zapewniamy kompletowanie, testowanie i przekazanie, wszystko według potrzeb i wymagań klienta.

O MNIE


Klientom mogę pomóc z projektem od początku do końca.

W tej branży pracuję już od szkoły średniej. Dzięki mojej rodzinie, która również zajmowała się podobną specjalnością, miałem dobre przygotowanie i korzystną pozycję na początku mojej kariery. Zajmuję się projektami od samego początku albo również projektami, które są już w biegu. To w praktyce oznacza, że większość zleceń nie tylko rysuję, ale jednocześnie produkuję i kompletuję. Klient więc otrzymuje już końcowy produkt. Dużo uwagi poświęcam przede wszystkim indywidualnemu podejściu do każdego klienta oraz dokładności przygotowania każdego produktu.

WIĘCEJ INFORMACJI

POWODY, DLACZEGO JEST KORZYSTNA WSPÓŁPRACA Z NAMI

 • DYNAMICZNA FIRMA DYNAMICZNA FIRMA

  Jesteśmy młodą firmą z dynamicznym rozwojem, która nie boi się nowych wyzwań.

 • KONSULTACJE KONSULTACJE

  Na początku projektu jest pomysł, który pomożemy doprowadzić do końca.

 • KOMPLETNY SERWIS KOMPLETNY SERWIS

  Załatwiamy dla klienta cały proces produkcji – od projektu do kompletacji produktu.

 • NIEZAWODNOŚĆ NIEZAWODNOŚĆ

  Stawiamy nacisk na przestrzeganie terminów i uzgodnień z klientem.

 • SZYBKOŚĆ SZYBKOŚĆ

  Klientowi gwarantujemy szybkie, przyjacielskie oraz indywidualne podejście w każdej sytuacji.

REFERENCJE

Zadowolenie naszych klientów jest dla nas bardzo ważne, dlatego poświęcamy się naszym klientom w całym okresie wzajemnej współpracy. Rozumiemy, że nasi klienci potrzebują podczas realizacji swoich projektów naszego wysokiego zaangażowania i dlatego jesteśmy ciągle do dyspozycji. 

Do grupy naszych najważniejszych klientów należą:

FORMULARZ ZAPYTANIA OFERTOWEGO

Aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane osobowe. Możesz zarządzać swoimi ustawieniami.