POMAGAM KLIENTOM Z ICH PROJEKTAMI OD POCZĄTKU DO KOŃCA

Dlaczego pracuję w tej branży? To jest właściwie proste. Moja rodzina zajmuje się obróbką metali a dzięki temu była mi branża ta bardzo bliska. Już na etapie szkoły średniej próbowałem zaprojektować i wyprodukować różne urządzenia. Po szkole średniej rozpocząłem więc pracę w tej dziedzinie na pełny etat.

Zajmuję się nie tylko projektami, w których uczestniczę od początku, ale też projektami w biegu. Większość zleceń nie tylko rysuję, ale jednocześnie też produkuję i kompletuję. Klient uzyskuje wprost końcowy produkt. Chcę uczestniczyć w powstawaniu nowych projektów, lubię konsultację z swoimi klientami na temat rozwiązań technicznych.

Jednocześnie wykonuję różne naprawy i modyfikacje maszyn według określonych wymagań. Takie projekty są dla mnie zawsze dużym wyzwaniem, ponieważ jest konieczne zaprojektować i wyprodukować funkcjonujące rozwiązanie według określonego wymagania.

FORMULARZ ZAPYTANIA OFERTOWEGO

Aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane osobowe. Możesz zarządzać swoimi ustawieniami.