PRACE PROJEKTOWE I BUDOWLANE

W projektach naszych klientów często uczestniczymy od pierwszych pomysłów. Naszym celem jest maksymalna pomoc w ich realizacji. Dzięki indywidualnemu podejściu do klientów rozwiązujemy ich projekt, pomagamy z pierwotnym projektem technicznym i współpracujemy z klientami w całym okresie wzajemnej współpracy bez względu na to, czy chodzi o wytworzenie kompletnego projektu technicznego od samego początku albo o przetwarzanie już wyprodukowanych albo narysowanych części oraz ich modyfikację według konkretnych wymagań.

Dokumentację techniczną realizujemy za pomocą oprogramowania CAD Solid Edge, wytwarzamy modele 3D części oraz ich zestawienia razem z kontrolą kolizji, następnie przygotowujemy rysunki produkcyjne i montażowe. Zapewniamy eksport modeli do różnych formatów dla innego oprogramowania CAD albo dla druku 3D. Zajmujemy się również inżynierią odwrotną, kiedy na podstawie już istniejącego elementu rysujemy model albo np. ze skanu 3D robimy model CAD, który możemy dalej przetwarzać. Model również można transmitować wprost do środowiska CAM, w którym wytworzona jest technologia i kod CNC dla obrabiarek. Zajmujemy się też wytwarzaniem programów CNC na zlecenie w programach CAM. Wszystko zależy od indywidualnego uzgodnienia.

Wiemy, że sam rozwój produktu należy do najważniejszych czynności w procesie handlowo-technicznym, dlatego pomagamy klientom bez względu na to, czy zwrócą się do nas na etapie wstępnego projektu albo bezpośrednio przed produkcją. Zawsze jesteśmy do dyspozycji w celu odbycia konsultacji technicznej.

FORMULARZ ZAPYTANIA OFERTOWEGO

Aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę, używamy technologii takich jak pliki cookie do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane osobowe. Możesz zarządzać swoimi ustawieniami.