DEKORACYJNE PIASKOWANIE METALI

W razie wymagania na perfekcyjny wygląd powierzchni części, którego nie można zapewnić w procesie tradycyjnego piaskowania albo szlifowania, istnieje mianowicie w przypadku części o skomplikowanym kształcie możliwość zastosowania metody "mokrego" śrutowania. Śrutowanie metali mieszanką cząsteczek abrazyjnych i wody jest stosunkowo nową metodą obróbki powierzchni, która jest w zasadzie podobna do zwykłego śrutowania, jednak z tą różnicą, że woda "zmiękcza" opadanie cząsteczek abrazyjnych na śrutowany materiał. W wyniku tego powstaje satynowa powierzchnia matowa, która jednak nie jest szorstka. Dochodzi do bardzo efektywnego ukrycia śladów obróbki, powierzchnia jest ujednolicona i dana część uzyskuje bardzo estetyczny wygląd. Jednocześnie w porównaniu z metodą "suchą" nie dochodzi do obniżenia sprawności śrutowania. W przypadku części aluminiowych można wykonać anodowanie finalnej powierzchni i w ten sposób zapewnić jej ochronę przed porysowaniem albo pozostawianiem śladów palców.

Różnica między powierzchnią śrutowania zwykłego i dekoracyjnego.

Końcowy wynik jest dla klientów często zaskakująco dobry.

FORMULARZ ZAPYTANIA OFERTOWEGO

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie w celu świadczenia usługpersonalizacji reklam i analizy odwiedzania.
Korzystając z tej strony, zgadzasz się na ich przetwarzanie, wykorzystanie i przechowywanie. Więcej informacji można znaleźć tutaj